Když se ručička váhy vychýlí nebezpečným směrem nahoru, většina lidí začne přemýšlet, jaká dietapro ně bude nejlepší. Vybírat je určitě z čeho. Můžeme držet proteinovou, tukožroutskou, ovocnou, detoxikační, dietu podle krevních skupin nebo snad krabičkovou, bodovou či vajíčkovou – všechny slibují zaručený úbytek na váze. Jak dlouho lze tak jednostranně jíst a za jak dlouho se dostaví známý jo-jo efekt, na to však žádná z nich dopředu neupozorní. Musíte si to vyzkoušet sami na sobě.
hubenější břicho
V současné době je za nejlepší dietu považována ketogenní, u které kila padají téměř zázračnou rychlostí dolů. Metabolismus těla je totiž přepnut do tzv. ketózy, v které nepřijímá žádné cukry ani sacharidy. Ovšem záludnost tkví v tom, že věčně tak jíst nikdo nemůže a návrat k původním stravovacím návykům neznamená nic jiného, než opětovné nabrání kil.
dvoukilové čínky
Jak si kila udržet
Není zase tak těžké zhubnout. Za pomoci diet je to skutečně někdy velmi rychlé. Ale tleskat si každý může až tehdy, když si kila napořád udrží a už nikdy je nenabere zpět. Uvědomit si, že jedna dieta nic nevyřeší, ani ta další a jiná, i když ve své podstatě stále stejná. Řešení není začít jíst nebo naopak nejíst určitá jídla, jak to ta která dieta přikazuje. Jediným řešení je jen a pouze: celková změna životního stylu. Nejenom že je třeba začít se zdravě stravovat a více pohybovat. Především je to záležitost psychická, a to hodně lidí slyšet nechce.
výsledky hubnutí

Jak najít svůj cíl
Shodit jednou provždy svoje nadbytečná kila, to vyžaduje sebekázeň, trpělivost a také trochu sobectví. Je třeba myslet hlavně na sebe, alespoň po tu dobu, než se člověk zaběhne ve svých nových návycích. Každý si musí ujasnit, co je jeho cílem, zda doopravdy chce zhubnout. Někomu vlastně kila navíc nevadí až do té doby, dokud mu nehrozí vážné zdravotní problémy. To je asi největšímotivací k dosažení štíhlosti, ale tak daleko to snad není třeba nechat dojít.

Written by