Zná to asi každý dospělý – když vaříte, někdy se stane, že se to ve vaší domácnosti prostě všechno najednou nesní. Může vám něco zbýt nebo vám třeba zbyde koření a vy už ho nechcete přesypávat složitě zpět do původního obalu, ve kterém jste ho koupili v obchodě. A z důvodu nedostatku místa nebo z důvodu toho, že se často přemisťujte například v rámci studentského bydlení, nechcete pořizovat kořenky. Pořiďte si něco praktického, co nevyužijete jenom na koření.

lednice

Koupíte si například novou skříň, sestavíte si jí, ale zbydou vám náhradní součástky. Kam je nejlépe dát, aby se vám neztratily, mohli jste si to pohodlně popsat a dát na jedno místo k podobným věcem? K tomu slouží uzavíratelný zip sáček, který plní v tomto ohledu skvělou službu. Existuje v mnoha velikostech a praktické hospodyňky ho mohou například využít k zamrazování potravin. Kutilové zase naopak k tomu, aby si takto dali do pořádku věci ve své dílně nebo v kufříku.

skladovani

Mladé slečny v těchto sáčcích mohou krásně si roztřídit třeba korálky na navlékání. Mladí chlapci zase si je mohou pořídit ve větších velikostech a třeba roztřídit prakticky kostičky Lega. Prostě využití má širokou škálu a fantazii se meze nekladou. Například teď ho ocení zahrádkáři a zahradnice, až budou před zimou sklízet bylinky a sušit si je na zimu. Meduňku můžete roztřídit do menších pytlíčků a darovat jí všem nespavcům ve vaší rodině. Mátu zase dáte třeba do většího http://www.valasskemezirici.cz/kostel-sv-jakuba-vetsiho/gs-4554 sáčku pro všechny blízké a příbuzné, kteří častěji inklinují k nachlazení. Nebo si takto „rozpytlíčkujete“ třeba rozmarýn na maso nebo si zamrazíte petrželku do polívky po porcích, které vám vyhovují. Pak už jenom budete vytahovat z mrazáku, co budete potřebovat. Praktické je si zamrazit i čerstvé ovoce, abyste si v zimě udělali lahodné smoothie a nemuseli za čerstvé ovoce platit horentní sumy.

Written by