Vždycky jsem se zajímala o historii. A bylo mi úplně jedno, o čem ta historie je. Protože mě bavilo se dívat zpátky. Proto když jsem se hlásila na nějakou školu, taky jsem věděla, že to bude škola historie. A moje máma z toho byla opravdu nadšená, protože moje máma taky chtěla kdysi studovat historii. Jenomže bohužel otěhotněla, takže se na studium vykašlala. Máma říkala, že se chce věnovat úplně rodině a že by se na studium potom nemohla vůbec soustředit. Takže dala přednost mě, dala přednost rodině. A já jsem za to hodně vděčná, protože díky ní jsem měla opravdu skvělý život a skvělé dětství, na které moc ráda vzpomínám a nikdy na něj nezapomenu. A tak já jsem přebrala její otěže, že se věnuje historii. Zajímá mě historie hlavně lidí. Ovšem ale teď se zajímám o historii práce. Baví mě to, protože to je hodně zajímavé.

I retro mě baví.

A například, když jsem se dívala na historii práce firmy imtts.cz, tak jsem byla docela překvapená, jak má krásnou historii. Sice není tady tak dlouho, ale firma immts.cz má opravdu skvělé kvalifikace a dělá skvělé věci. Například taky vystavovali na veletrhu MSV a taky prezentují různé výrobky. A testování mají taky včetně ocenění distributora firmy Metrix v Evropě.

Krásný nádech histroie.

No není to skvělé? Myslím si, že je to prima. Taky v roce 2021 spustili nové webové stránky. A mě se to moc líbí. A tady jde vidět, že koukat se na historii nějaké firmy se vyplatí, protože alespoň víte, do čeho potom jdete. Je logické, že každý člověk se nějakým svým způsobem zajímá o nějaký druh historii. Já jsem se pro historii asi narodila, protože když něco zavání historií, tak jsem ihned ve svém živlu. Mám průkazku do knihovny, kde jsem velmi často, protože je to zábava. A mám malého syna, který do knihovny chodí moc rád se mnou. A já jenom doufám, že lásku k historii Imtts zdění po mě. Vzdělaných lidí není nikdy dost.

Written by