Jsou rodiče, kteří mohou být velkými fanoušky nějakého sportu. Pokud mají dítě a mají jít například na nějaký zápas, měli by zvážit, jestli vzít dané dítě s sebou nebo jej nechat například u babičky, která by jistě své vnouče ráda pohlídala. Jednou za čas jistě pro žádnou babičku nebude problém pohlídat své vnouče, ale pokud by to bylo častěji, než by bylo vhodné, je možné, že daná babička s tím bude mít problém, protože to ve výsledku bude vypadat tak, že dané dítě bude vychovávat babička a ne rodiče daného dítěte.

sedící hokejisti

Je pochopitelné, že když je někdo velkým fanouškem například fotbalu, rád se zajde podívat na takový zápas osobně. Pokud ale máte malé miminko, určitě není vhodné jej brát na takový zápas s sebou, takže pokud by se stalo, že byste neměli pro dítě hlídání, měli byste s ním zůstat doma a na daný zápas se podívat například v televizi. Něco takového je to nejlepší, co můžete udělat.

Jakmile bude dané dítě větší, je možné, že se z něj také stane fanoušek a bude s vámi rádo chodit na nějaké to utkání, ale pokud bychom se bavili o malém miminku, určitě není vhodné jej s sebou na něco takového brát.

Pokud byste s sebou tak malé miminko vzali, je možné, že ve výsledku byste z daného zápasu stejně nic neměli, jelikož byste se dítěti museli věnovat a ještě by mohl křik daného dítě obtěžovat okolí, takže ve výsledku by si daný zápas neužil nikdo a všichni by se na vás dívali tak, jak byste si to nepřáli.

americký fotbal

Někdy je skutečně lepší zůstat raději doma s dítětem a pustit si daný zápas na televizní obrazovce. Pokud například máte kamarády, kteří mají také malé dítě a rádi se dívají na zápasy, můžete je k vám domů pozvat a společně se můžete jak dívat na zápas, tak se starat o děti. Něco takového by mohlo být dobrým plánem a takovým kompromisem. Myslete na to, že malé děti není vhodné brát na zápasy.

Written by