Všude kolem nás je elektřina. Máme doma všechny možné spotřebiče, bez kterých si už dnes nedokážeme představit život. Elektřina nám pomáhá s vařením, pečením, zábavou, zkrátka bez ní by byl náš život o mnoho těžší. Pokud stavíte nebo rekonstruujete dům, určitě víte, že nové elektroinstalace musí být schválené a způsobilé k provozu a užívání. Je nutné ji mít při zřízení pojištění na nemovitost, vyžaduje ji stavební úřad, někdy i banka. Zkrátka je nutné a potřebné mít vše v pořádku. Pokud potřebujete zkontrolovat elektroinstalaci ve vašem domě, bytě, na chalupě nebo kdekoliv jinde, elektro revize provádíme v Kolíně, Kutné Hoře a okolí.

elektrikář v práci

Všechny práce provádíme striktně podle vyhlášky ČSN 331600. u nás se můžete spolehnout na kvalitu a preciznost, které je u této práce velmi důležitá. Je potřeba všechno pořádně projít a zkontrolovat, aby neunikl sebemenší problém, který může v konečném důsledku znamenat fatální následky. Špatně provedené elektroinstalace může způsobit zkrat ve spotřebiči, stejně jako nevhodně zvolený materiál.

Dnes se elektroinstalace provádějí v mědi, která má mnohem lepší vlastnosti než hliník, který se používal dřív. Dnes ale není jednoduché najít dobrého elektrikáře, který vám rozvody udělá dobře a kvalitně. Někdy je dokonce nutné okruh nebo třeba zásuvku vyměnit. Proto je nezbytně nutné pravidelně provádět revize, bez kterých nemáte šanci zjistit, v jakém stavu vaše rozvody jsou.

rozvodová skříň elektriky

Provádíme revize

Elektronických protipožárních a zabezpečovacích systémů
Hromosvodů
Ručního nářadí
Elektrických přístrojů a domácích spotřebičů

S námi budou vaše spotřebiče i další elektronická zařízení v bezpečí. Provedli jsme již mnoho revizí, máme zkušenosti, a zaručujeme vám, že nám neunikne sebemenší chyba. Za svou práci jsme zodpovědní, a špatná revize pro nás znamená velké problémy a postihy. Proto nedáme revizi jen tak, ale až po pečlivé prohlídce všeho, co potřebujete zrevidovat.

Written by