Pamatujte si na svůj první počítač? a hry na webu Já ani moc ne. Byla jsem totiž hodně malá. Pouze můj bratr si to určitě pamatuje. Já jsem od bratra asi o deset let mladší. Bratrovi v té době bylo asi patnáct let a mě pět nebo šest let. A k nám přibyl nový počítač. Musím říct, že mě to ještě nějak vůbec nezajímalo. Raději jsem si hrála s hračkami a nebo byla s kamarádkami venku. Taky jsem ještě chodila do školky, kde počítače ani žádný internet nebyly, tedy možná ano, ale vůbec o tom nevím. Matně si vybavuji, že paní učitelky taky měly v kanceláři nějaký počítač. Ale vůbec jsem tomu nevěnovala pozornost.

Počítač je můj denní chleba.

Nicméně doma, jak si bratr hrál s počítačem a koukal se na různé webové stránky, tak mě to začínalo zajímat. Naplno mě to začalo zajímat nějak ve druhé třídě. Protože to využívali už všichni. A taky si pamatuji, že ve škole jsme měli na chodbě počítač, kde byly rychlé webovky. Takový ten starý, ale web prima. Ale opravdu skvěle tam fungoval internet.

Počítač a weby mě uchvátily již dávno.

Takže si tam ostatní žáci vyšších ročníků mohli studovat nějaké školní materiály. Od toho je internet a webové stránky naprosto perfektní. Když člověk něco zapomene, tak se v pohodě koukne na počítač. Anebo notebook. V dnešní době je to úplně jedno a já mám doma jak počítač, tak taky notebook. Počítač je takový nepřenosný a nepraktický, zatímco notebook je takový přenosný a taky se s ním lépe manipuluje. Záleží ale na vás, čemu vy sami dáte přednost. Myslím ale, že je skvělé, když máte doma obojí. Každá věc má své pro a proti, takže abyste potom nelitovali toho, že máte doma pouze například počítač. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat dělat na počítači venku. To se pak hodí jistě notebook. A co se například týče webových stránek, tak existuje opravdu mnoho možností, jak si s nimi pěkně vyhrát. Dají se různě designovat, a dokonce na to existuje i škola.

Written by