Ženská krása je jedním z nejdiskutovanějších témat. Existují stále nezodpovězené otázky, jako co považujeme za krásu? Kdo je krásný? A má krása vůbec nějaký význam? Často se v dnešní době objevují názory, že krásné je to, co je přirozené. Ať už se jedná o nedokonalosti pleti nebo jiných částí těla. Stále je však na krásu dáván velký důraz a pro mnohé je vzhled příliš důležitý. Dnes je ale také nutné přemýšlet nad tím, zda svými nároky na údržbu těla nezatěžkáváme přírodu, zda není vhodné sebepéči přeorganizovat tak, abychom chránili sebe i okolí.

oko

Dobrá zpráva je, že není nutné se vzdát každodenní sprchy nebo parfému, abychom měli pocit, že děláme něco pro záchranu přírody, ale stačí se jednoduše zamyslet, co by bylo možné omezit či vynechat, aby se eliminoval zbytečný odpad, chemikálie i výroba. Mnohdy taková restrikce vede ke zlepšení stavu pleti, vlasů, pokožky, protože ty jsou již náročnými chemickými látkami unaveny a potřebují oddych.

řasy

Takovýmto výrobkem může být i sérum pro podporu růstu řas. Krásné dlouhé řasy zajišťují pozornost ostatních, což je dobře, protože oči toho mohou říct mnohem více než si myslíme, a pokud svůj pohled umíte správně použít, jedná se pak o dokonalý komunikační prostředek. Sérum obsahuje několik aktivních složek jako je extrakt z quinoy, což je potravina známá pro svůj vysoký obsah proteinů. Ty jsou základními stavebními kameny lidského těla, takže pomáhají udržet řas zdravé, pevné a bez porušení. Další látkou je kyselina ricinoleová, která zajišťuje řasám hydrataci. Dále zde najdete arganový olej, kterému se přezdívá tekuté zlato, má zpevňující účinky a brání vypadávání. Pro posílení je přidán i kofein a biotin. Sérum se aplikuje na suché řasy a obočí dvakrát denně, ráno a večer, případně ještě před líčením. Růst řas přírodně Pulo je jistě dobrou volbou, které nebudete litovat. Díky dlouhým řasám můžou být Vaše oči neodolatelné.

Written by