Žena musí působit jako dáma v každé situaci. Ano, můžeme si na sebe obléknout sportovní oblečení a na nožky obout pohodlné sportovní boty, neměly bychom však zapomenout na to, podtrhnout ženskost a půvab i v takovém modelu. Jak toho docílit? Velmi vhodným pomocníkem jsou výrazné doplňky. Stačí trocha výraznějších barev a celý model bude najednou působit zcela odlišně. Vítaným pomocníkem jsou nejen šátky a šály, ale především kabelky a šperky. Nejvíce pozornosti vždy upoutá vaše kabelka. Proto jejímu výběru věnujte velkou péči. K ležérnímu stylu si můžete dovolit i trochu extravagance a vybrat kabelku s výrazným vzorem, nebo zajímavým motivem. Ani pestrých barev se nemusíte bát. Při jarních a letních procházkách je vše dovoleno.
odpočinek na trávníku.jpg
Přijdou však společenské povinnosti a události, kdy konvence předpisuje velmi formální oblečení a střídmé doplňky. Tady buďte s barevností opatrní a raději volte jednobarevné provedení. Takové kabelky naleznete obvykle v kategorii kožené kabelky dámské luxusní. Už samotný materiál napovídá, že se bude jednat o kabelku, která bude velmi kvalitní a bude vám sloužit dlouhá léta. Pokud zvolíte neutrální jednobarevné provedení, bude se vám velmi dobře kombinovat s nejrůznějšími modely oblečení a ostatních doplňků.
peněženka s kolečkem.jpg
Když se řekne slovo luxusní, řada z vás si jistě představí pořizovací cenu v řádech tisíců korun. U nás tomu tak není! Díky dlouhodobým smlouvám s našimi dodavateli vám můžeme nabídnout velmi kvalitní kousky od věhlasných a prověřených značek, avšak za velmi výhodnou cenu. Samy budete překvapeny, jak snadno se u nás vybírá a jak levně jste kabelky pořídily. Proč uvádíme množné číslo? Naše zkušenosti říkají, že neodoláte a objednáte si u nás hned několik kabelek najednou. Rádi vám je doručíme obratem. Na vaše nové členy šatníku rozhodně nebudete čekat dlouho.

Written by