Možná je to také Váš případ. Pracujete od nevidím do nevidím, a když Vám náhodou nějaká práce odpadne a Vy můžete přijet domů již dříve odpoledne, tak najednou nevíte, co dělat.
Doporučuji využít takovéto nenadálé volné chvíle k údržbě přátelství a partnerství. Kdy jste byli naposledy s kamarády na jídle nebo na pivu a s partnerkou na romantické večeři nebo v kině? Ideální je zabít rovnou dvě až tři mouchy jednou ranou. Nejdříve večeře, potom kino nebo divadlo a pak ještě třeba drink někde v baru, pokud zrovna nemusíte řídit.
červené víno ve sklenicích
Žiji ve městě, které má přes 100 tisíc obyvatel. Najít zde nějakou restauraci, ať již v centru nebo na okraji, není vůbec problém. Naopak to v posledních letech vypadá, že se zvláště v centru uživí pouze restaurace, bary a hospody. Všechny ostatní obchody pomalu zanikají. Ovšem najít kvalitní restauraci, to už trochu problém je. Kvantita neznamená kvalitu.
Osobně mám dvě oblíbené, kde mě ještě nezklamala ani obsluha, ani kuchař. Ta jedna je spíš pro takové neformální posezení právě s kamarády a ta druhá pro romantickou večeři s manželem. Tam je ale třeba včas rezervovat, o víkendu se tam člověk večer bez rezervace nedostane. Ale na obě už jsem od jiných lidí slyšela kritiku. Hlavně, co se kvality jídla týče. Takže možná jsem měla zatím štěstí nebo má někdo jiný mlsnější jazýček.
připravená tabule
Pak existují další dvě alternativy, ale v té jedné už jsme se sami několikrát zklamali, jak v jídle, tak v obsluze a pokud překročí účet za dva za večeři tisíc korun a Vy nejste s něčím spokojeni, už se tam prostě nechcete vracet. A tu druhou jsme ještě nevyzkoušeli. Je nová a zatím na ni slyším samou chválu. Čeká na nás o našem dalším volném večeru a již se těšíme. A pak to divadlo, to milujeme. Trochu vypnout, dobře si u jídla popovídat a pak se kulturně osvěžit, to je náš ideální večer ve dvou.

Written by