Každé schodiště, ať již bude mít jakoukoliv podobu, tak musí mít vybudovanou ochranu. A tou je právě zábradlí, které je oporou při pohybu na schodech, ale zároveň chrání před pádem z výšky. Ten by zrovna nemusel dopadnout nejlépe. Nabídka materiálů jak na schodiště, tak zábradlí je skutečně bohatá a vybere si každý takové, které mu padne nejlépe do oka a přirozeně do prostoru. Pokud by přece jenom někdo netušil, jaký produkt bude ten nejvýhodnější, tak není problém se obrátit na architekta nebo na samotného výrobce. Ne vždy totiž co by se nám líbilo, bude zároveň ideální pro naši stavbu.
zábradlí v interiéru

Zábradlí nepatří jen ke schodišti

Ačkoliv jej většina uživatelů spojuje právě s tímto prvkem, není tomu zrovna tak. Zábradlí se totiž instaluje všude tam, kde je nebezpečí uklouznutí, spadnutí z výšky nebo může působit jako pouhá zábrana. Nalezneme ho dokonce i určitě všude tam, kde jsou malé děti, aby je zkrátka nepustil do nebezpečných míst. Zdobit může balkony, venkovní bazény, https://www.mall.cz/bazeny jezírka, terasy a mnohá další místa. Je pravdou, že poté je nutné vybrat nejen vhodný materiál do určeného prostoru, ale také efektivní. Uplatnit se dá v pohodě v interiérech ale i venkovní prostředí musí být bezpečné. Velmi často se s nerezovým zábradlím setkávám i v komerčních prostorách, na nástupištích nebo v metru, což svědčí o stálém a málo náročném materiálu.
schody a zábradlí na nástupišti

Různý materiál, rozdílná délka, zajímavé provedení

Pokud bychom se rozhodli pro nerezový materiál, tak rozhodně chybu neuděláme ani na suchu a ani u vody, stejně tak doma, na chodbách nebo exteriérech. Výhodou je, že se nemusí speciálně ošetřovat. Nerezové zábradlí http://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova.php vypadá skutečně elegantně a je ideální parťák pro správnou ochranu a bezpečný pohyb. Výbornou kombinací mu je dřevo nebo sklo. Záleží na instalaci tohoto bezpečnostního prvku. V dnešní době je všechno jako skládačka, tyto komponenty se prodávají jednotlivě podle potřeby a bez nutnosti svařování, což je naprostá výhoda.

Written by