Rekonstrukce dnes není žádná legrace, ale pokud máte dostatek finančních prostředků, je potřeba vybrat stavební firmu, nejlépe podle referencí nebo na doporučení. Z vlastní zkušenosti vím, jak na kvalitě takové firmy záleží. My jsme hledali stavební firmu na webu řemeslníků a firem, podle spokojenosti a zkušeností ostatních zákazníků. Vybrali jsme tři firmy a sjednali jsme si na naší budoucí stavbě s jejich zástupci schůzku. Jedna firma se nedostavila, přístup druhé firmy se nelíbil nám, ale ta poslední nás velice příjemně překvapila. A říká se tomu mít skutečně štěstí. S ničím nebyl problém a nakonec jsme všechny práce nechali na této firmě, postarali se skutečně o všechno, dodali kvalitní samostatné řemeslníky a my je doporučujeme dodnes všem.
luxusní obývák.jpg
Taková firma skutečně pracuje za vás a ušetří spoustu času.
Vy jen chodíte na pravidelně kontroly a koordinujete různé navazující práce.
Je potřeba dohlížet, aby bylo vše podle vašich přání a představ. Pokud máte vypracovaný projekt, je to o mnoho snazší. A vás čeká, dle postupu prací, nakupovat, objednávat a vybírat. Pokud děláte nové podlahy tak volba materiálu, do koupelen nové obkladačky, popř. výběr barvy a materiálu stěn, zkrátka je toho dost a dost.
fialové podsvícení.jpg
Jen vybrat vhodné osvětlení zabere spoustu času, pro představu jsou bodová, podhledová, do koupelen, venkovní a vnitřní, stropní, orientační atd.
Třeba vypínače a zásuvky, určit počet a rozmístění a pak už jen objednat ty nejvhodnější. My jsme zvolili firmu Schneider,
a tato volba byla skvělá, dobrá kvalita i velký výběr.
Tyto detaily doladit je velice důležité a na konečném výsledku je to skutečně znát.
hnědé skříňky.jpg
Zkrátka chce to mít jasnou představu a plány, pokud vám schází fantazie tak doporučuji schopného a zkušeného architekta, který určitě vhodně poradí. Díky velké konkurenci na trhu je nabídka stavebního materiálu opravdu veliká a tak vybrat něco pěkného, funkčního a zároveň, aby to bylo dle vašeho vkusu, dá skutečně práci. Komplikací bývají občas pouze dlouhé dodací lhůty.
Ale pokud máte dostatek času, vyplatí se čekat a pak už jen užívat vysněný nový domov.

Written by