Většina žen nemá to štěstí a jejich partneři dost často neoplývají nápady, které by vyžadovaly romantický podtext. Musíme se spokojit s tím, že muži nechápou naši potřebu neustále dokazované lásky, avšak oni samotní dost často připomínání Vaší lásky k nim vyžadují.
jízda ve dvou

Čím to je, že muži vnímají romantiku jinak než ženy?

Je dokázáno, že až 80 procent mužů samo od sebe nepřijde s návrhem romantického víkendu. Většina z nich (až padesát procent) takový romantický dárek připraví až ve chvíli, kdy je na něj partnerkou značně upozorněn. Z toho vyplývá, že muži nejsou myšlením přednastaveni k tomu, aby nás neustále obdarovávali, jsou to dost často velcí workholici a nemyslí tolik na romantiku, spíše na práci a na to, aby uživili rodinu.

Jak naznačit, že byste o dárek stála?

Ženy jsou odjakživa vypočítavé, tudíž není divu, že si za několik stovek let (možná i tisíc) dokázaly muže podmanit. Jedním z triků je samozřejmě nenápadné upozorňování na danou věc, dokud to Vašemu partnerovi jednoduše nedojde. Dalším fíglem je nadhodit Váš nápad v ironickém smyslu. V takovém, že to partner se bude stydět za to, že Vám ho ještě nekoupil. Například,,To než já bych se od tebe dočkala romantické večeře, to do té doby naprší a uschne..“. Muže to tak trochu vyprovokuje, samozřejmě si musíte dát pozor, aby se neurazil moc a nevyšla jste z toho jako někdo, kdo chce po partnerovi nemožné.
objímání v zimě

Rada na závěr…

Pamatujte si, že muži nad takovými věcmi přemýšlí jinak. Nebo je vlastně vůbec nenapadnou a nemějte jim za zlé, že Vám každý pátek domu nedonesou růži, nebo že zapomenou na vaše výročí od chvíle, kdy jste se poprvé viděli. Mějte je rády takové, jaké je každý den doma máte. A rozhodně je nikdy nesrovnávejte s cizími muži. To je pro opačné pohlaví asi největší rána. Pokud budete neustále vašemu partnerovi dokazovat, jak je oproti ostatním neschopný a nechápavý, může se stát, že Vás brzo opustí.

Written by