Možná, že už jste se o to někdy zajímali anebo jste třeba těhotná a potřebujete vědět, jaký čaj můžete pít v těhotenství. Na světě je spoustu druhů čajů. Což o to, když žena není těhotná, může pít jakýkoliv, protože čaje pozitivně prospívají našemu zdraví. Jakmile ale žena otěhotní, už je to trochu složitější. A proto jsem si pro vás dneska připravila článek na téma jaký čaj v těhotenství pít. Tak jdeme na to.

s

Meduňkový čaj

V období těhotenství potřebujete být v naprosté pohodě, pokud možno. Jenomže ne vždycky se to daří. Můžou za to každodenní problémy (v práci, rodinné problémy, nebo třeba problémy ve vztahu anebo máte prostě jenom stres). V takovém případě vám prospěje pití meduňkového čaje, který má pozitivní vliv a dokáže vám přivést zpátky dobrou náladu a je taky dobré jej pít i před spaním – potom budete spát úplně klidně.

Šípkový čaj

Mnoho z vás zná určitě i šípkový čaj a je to jeden z nejlepších a nejzdravějších čajů, které můžete pít jak v těhotenství anebo jen, tak. A v těhotenství obzvlášť ženě prospívá. Obsahuje totiž docela dost vitamínů, například vitamín C. A já taky šípkový čaj piju a není dobrý jenom chuťově, ale taky pro naše zdraví.

Kopřivový čaj

Tenhle čaj si můžete připravit i sami doma. Kopřiva roste snad všude a čaj z ní je úžasný. Dobře chutná, a i tělu dá hodně minerálů a vitamínů, které jsou obzvlášť v těhotenství potřeba. Tak určitě nezapomeňte vyzkoušet i kopřivový čaj, určitě vám bude chutnat a připravený je za chviličku.

s

Speciální čaje pro těhotné

V obchodech taky můžeme narazit i na speciální čaje pro těhotné, které těhotenství podporují a dodávají tělu živiny. Já jsem speciální čaj v těhotenství taky pila pravidelně a byl moc dobrý. Pokud se chcete podívat na nabídku čajů, určitě navštivte webové stránky, které máte nahoře nad článkem.

Written by