Je opravdu hodně zdravotních postižení anebo dalších zdravotních neduhů, kterými my lidé můžeme trpět. Nyní bych se chtěla hlavně věnovat pánům, protože pánové také mají své typické problémy. Je to například porucha erekce anebo nedostatečná erekce. Znám několik pánů, kteří tímto problémem trpí. Já jsem totiž kdysi pracovala v lékárně. A také potom v nemocnici, takže samozřejmě vím, kolik pánů přibližně třeba v našem okolí trpí poruchou erekce. Samozřejmě, že také tyto léky nemusí kupovat primárně pro sebe. Já si také vzpomínám, když jsem svému partnerovi šla také pro nějakou mast, kterou měl na intimní potíže.

Pánové si přejí zdraví.

Styděl se. Takže jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby třeba také pánové více o sebe pečovali a dbali na své zdraví. Já si totiž myslím, že pánové si jsou moc dobře vědomi toho, že jsou pánové a že prý jsou nejsilnější a že je žádná nemoc neskolí. Tohle opravdu je špatné tvrzení a špatná myšlenka. Proto si myslím, že by i ženy měly třeba své muže a partnery ukočírovat. Aby jim řekli, že třeba každodenní vysedávání v hospodě a pití alkoholu není pro jejich tělo tak zrovna nejlepší, jak oni by si mysleli. Jenomže pánové si vždycky myslí, že si v hospodě odpočinou a že budou fit. Tohle není pravda.

Nestyďte se za své problémy.

Pokud pánové třeba například trpí poruchou erekce anebo sexuální dysfunkcí, tak to samozřejmě také může být tím, že pánové ve velkém množství konzumují alkohol. Samozřejmě, že za poruchu erekce se také může skrývat bohužel vážnější problém. Tohle ale může zjistit jedině lékař, jenomže mnohdy se právě pánové bojí jít k lékaři a svěřit se mu, že mají poruchu erekce a že by třeba potřebovali nějaké léky na předpis. Jenomže milí pánové, opravdu se nestyďte, zajděte si tam. Nebo potom může pozdě a vaše léčba poruchy erekce může být potom zdlouhavá. A já si myslím, že nikdo by nechtěl mít dlouhou léčbu. Pokud by se pánové nestyděli a zeptali se alespoň lékaře nebo sexuologa, co by měli dělat, tak podle mého názoru by to bylo nejlepší, protože by měli informace ihned z první ruky.

Written by