Postavit si dům není tak jednoduché jak by se mohlo na první pohled zdát. Kromě toho že je nutné si sehnat stavební pozemek, kterých není mnoho, se musí shánět materiál a samozřejmě dělat mnoho prací, které většina lidí dosud nedělala. U stavby domu je opravdu nutné dodržovat technologické postupy, jinak dojde k poškození domu a celá stavba vyjde násobně dráž. Někdo se do stavby svépomocí pustí, někdo raději pověří stavební firmu a nechá si dům postavit na klíč. U rekonstrukce vás zase mohou potkat nečekaná překvapení a také musíte počítat s tím, že půdorys nejspíš nezměníte – pokud jde o řadovou zástavbu.

nový dům

Dnes jsou populární dřevostavby, ale stále se staví i zděné domy. V naší nabídce domů na klíč najdete oboje. V nabídce máme typové projekty, a to jak klasické domy, tak netradiční domy třeba s půdorysem do L. Domy stavíme od základů až po střechu, a nechybí v nich nic kromě kuchyňské linky, kterou si klienti přejí zařídit sami.

Proč stavět s námi?
V médích už bylo mnoho případů kdy byli lidé okradeni stavební firmou. Většinou je problém získat svůj dům v termínu a bez problémů. U nás mne jistotu, že dostanete svůj dům včas a v takové kvalitě, jaká byla sjednaná. Stavíme domy i známým lidem, a i ti jsou s naší prací spokojení, jak se můžete podívat na našem webu. Využijte možnost nechat si postavit novostavbu od tří milionů korun včetně tepelného čerpadla. Do našich domů dodáváme obnovitelné zdroje energie, takže ušetříte nejen za elektřinu ale i za topení.

stavba domu

Chcete změnu?
Pokud se vám zalíbil některý z projektů ale nelíbí se vám barevná kombinace, je samozřejmě možné se s námi domluvit na změně barvy nebo třeba typu dveří. A kdybyste chtěli úplně jiný projekt, díky tomu že se věnujeme i projekční činnosti, vám připravíme projekt na míru.

Většina staveb vyžaduje stavební povolení, a i to vám vyřídíme.

Written by