kuchyně, jídelna, obraz

V dnešní době jsou i mobilní domy vybavené velice hezky a luxusně. Mají moderní zařízení, nové kuchyně s plnohodnotným vybavením. Cítíte se zde jako po novodobé rekonstrukci v bytě. Krásné a moderní prostředí, které je vaše soukromé a bydlíte na svém pozemku, někde v přírodě. Platíte málo za náklady a to je další z mnoha výhod, které si lidé váží a proto se čím dál tím více schylují k takovýmto obydlím. Domy jsou kolaudovatelné a bydlet se v nich dá přes celý rok.

Bydlíte luxusně a platíte málo

I těmito slovy by se dalo popsat bydlení v domě, který je na kolečkách. Mobilní domy se postupně těší čím dál tím větší oblibě a také se není co divit, protože vybavení je velice moderní, krásné a elegantní, navíc celkový dům má styl a šmrnc. Můžete se podívat na typy, které jsou dřevěné a připomínají dřevostavby, vypadají stejně jako běžné rodinné domy. Jsou v podstatě také vyráběné na klíč, protože můžete vybírat z více možností a těmi jsou:
1. Domy, které jsou již použité – ty se pyšní velice nízkou cenou a takový domeček si může pořídit opravdu každý už od pár stovek tisíc. S financováním velice rádi pomůžeme.
2. Obydlí, která jsou úplně nová – navíc si je můžete vytvořit pomocí našeho konfigurátoru. Navrhnete si tak svůj dům, což je naprosto úžasné.
Ty nejlepší vypadají, jako kdybyste bydleli v luxusním apartmánu, možná si některé z nich nedokážete ani představit. Podívat se proto můžete na různé druhy a také typy či jejich vybavení https://www.top-mobilnidomy.cz/.

jídelní stolek, lampa, gauč

Přeprava je složitá, ale my ji hravě zvládneme

Jistě si dokážete představit, že přeprava několika tunového obydlí není jednoduchá. Navíc jsou domy už poměrně velké, takže není jednoduché s nimi manipulovat. Ovšem my to zcela hravě zvládáme a nemusíte se bát poničení, ani žádných špatných následků. Dopravíme vás a vaše nové obydlí až na místo určení, kam si řeknete. Jsme připraveni a odborně vybavení. Vyškolení pracovníci pracují přesně a precizně, takže to jednoduše spolu zvládneme. Mobilní domy jsou navíc skvělé v tom, že jakmile se budete potřebovat přestěhovat, tak to můžete udělat a vzít si celý váš dům s sebou!

pokoj, kuchyně, obývák

Written by