Nedostatek elektrické energie se řeší zapůjčením nebo pronájmem elektrocentrály. Jste z Brna nebo okolí a potřebujete podobný agregát? Rádi vám vyhovíme. Poskytujeme zařízení různého výkonu, takže dokážeme pokrýt veškeré požadavky našich klientů i náročnějších zákazníků. Dovezeme zařízení až na místo určení a postaráme se i o jeho odvoz.

Muž v košili svařuje a má přilbu před sebou

  • Elektrická energie je zapotřebí běžně v domácnostech, ale také ve firmách, kde hrozí větší riziko výpadku proudu, proto je potřeba pojistit si takové nenadálé a nečekané události právě pomocí tohoto zařízení.Zajišťujeme dlouhodobý pronájem i krátkodobé zapůjčení třeba na pár dní nebo i jeden den. S elektrocentrálou vyzrajete na nedostatek energie, když potřebujete zajistit koncert na louce, festival, ale i natáčení filmu, práci na stavbě, či práci kdekoliv v terénu. Zařízení je vhodné také pro firmy, plánované odstávky elektrické energie, nečekané výpadky, pro obce, různé akce, telekomunikace, úřady, nemocnice a na mnohých dalších místech.

Servis a opravy zařízení

U každého zařízení provádíme pravidelné kontroly a servis. Půjčené i pronajaté zařízení vždy pečlivě zkontrolujeme a to ihned po příjmu od klienta a také před výdejem k dalšímu zákazníkovi. Pokud je mezi službou prodleva delšího časového období, tak samozřejmě provádíme pravidelnou údržbu zařízení.
Servis elektrocentrál Brno je připraven na jakékoliv problémy s daným zařízením. Zajistíme spolehlivou opravdu i údržbu.

Větrná turbína, před kterou rostou fialové květiny stojící na louce za slunného počasí

  • Pobočku v Brně najdete na výstavišti. Sídlo firmy se nachází v hlavním městě v Praze a další z poboček je blízko Ostravy ve Štramberku.
  • Pravidelné kontroly u nás nejsou žádnou výjimkou. Vždy se musíme podívat, jak zařízení funguje, jestli netrpí nějakou negativní vlastností a jestli vše správně funguje.
  • K dispozici je také široký sortiment doplňkového příslušenství. To je možné si zakoupit nebo vypůjčit.
  • Zajistíme správné fungování zařízení kdekoliv a kdykoliv. Přístroj dovezeme, uvedeme do provozu a budeme následně hlídat chod zařízení.

Written by