Každá žena je jiná, každá žena má ráda na mužích něco jiného, přitahuje ji něco jiného. Ovšem podle výsledků a dotázání se několika žen, jsme zjistili, co se jim na opravdových chlapech opravdu líbí. Možná budete překvapení, ale je to opravdu tak!
 tetování na hrudi

  1. Někdo je toho zastánce a miluje to, druhý to zase odsuzuje s názorem, že to nosí jen kriminálníci. Řeč je o tetování. V dnešní době se stalo docela trendem, spoustě lidí zdobí jejich těla. Ovšem ženám se tetování na mužích libí! Je sexy, když pěkně stavěný muž, má z tetování udělaný rukáv a zdobí mu to jeho pevné ruce.

 

  1. Opět je to otázkou názoru, ovšem když se zeptáte žen, většina Vám odpoví, že se jim vousy líbí mnohem více než muži s holou bradou. Je to takový znak mužství, když má chlap hezky upravované strniště, žena má poté pocit, že má opravdového muže, ne mladého kluka.

 

  1. Je to možná podivuhodné, ale nejen muži milují zadky na ženách. Je to tak i naopak. Jsou typy žen, které si na mužských zadcích opravdu ujíždějí, přijde jim to jako nejvíce sexy část mužského těla. Takže pokud pravidelně chodíte do posilovny, zaměřte své cviky i na zpevnění zadku, u žen s tím rozhodně zabodujete!

 

  1. Máte komplexy z toho, že Váš hlas zní jako pískle, zatím co Váš kamarád, má hrubý, mužský hlas, jako nějaký herec z filmu? Nedivím se! Ženy totiž milují protějšky, kteří mají pořádně mužské sexy hlasivky!

 

  1. Asi žádná žena, se nechce objímat a mazlit s kostlivcem. Ženy mají rády hezky stavěné chlapy, široká ramena, zpevněné ruce a pořádné mužské břicho. Rozhodně je nebude přitahovat, pokud chlapovy polezou žebra a bude vypadat, že se při každém nárazu rozsype. Jde tu i o jakýsi pocit bezpečí, které ženy mají v náručí pořádného muže.

 muž s vousy

  1. Bohužel jedna z hlavních priorit, které ženy upřednostňují, je věc, kterou nikdo z nás nemůže ovlivnit, je to výška. Každá žena si vybírá vyššího muže, je to tak ve společnosti zažité, a stalo se to jakýmsi trendem.

Written by