Už jste slyšeli o Párty busu? Pokud ne, měli byste se nad sebou zamyslet, protože jako správní milovníci zábavy byste se měli s tímto oblíbeným dopravním prostředkem seznámit.

Jedná se o fenomén zábavy, který je běžný ve světě, ale v České republice se teprve začíná objevovat v některých velkých městech. Nyní máte jedinečnou příležitost se s ním také setkat, případně si jeho služby objednat.

Oč se vlastně jedná? O tak trochu jiný autobus. Luxusní autobus, který zaujme už svým atraktivním designem. Vevnitř najdete exkluzivní bar i prostor pro DJ. Protože v tomto autobuse se pije, tančí, prostě je ideální na mejdany, ale rozhodně nejen na ně. Limuzínám pomalu ale jistě odzvonilo, v současné době zkrátka frčí párty busy. Vždyť kapacity těchto autobusů je až 50 lidí.

Zábava na kolečkách

Připravujete svatbu a chcete dopřát hostům parádní zážitek a zábavu? Čekáte obchodní partnery ze zahraničí a rádi byste jim připravili parádní uvítání včetně parádní cesty z letiště plné zábavy a zážitků? Máte zájem o přepravu na hudební festival, kdy si užijete prvotřídní zábavu už v průběhu cesty? Chcete podpořit návštěvnost svého zábavního podniku? Tak jim zajistěte svoz prostřednictvím párty busu. Někdy i samotná cesta může být parádní zábavní akcí. Proto, pokud chcete zajistit jedinečný firemní večírek, vyrazte na výlet v párty busu a během cesty si užívejte parádní zábavu se vším všudy.

Pozor párty bus můžete využít nejen pro firemní akci, ale třeba také v rámci originálního firemního školení. Párty bus nabízí celou řadu příležitostí a zábavy a pokud si chcete dopřát něco jedinečného, zkuste párty bus. Není to jen hudba, hazardní hry, alkohol, je to také nabídka prvotřídního cateringu na klíč, který si v případě zájmu (třeba při firemním večírku či oslavě narozenin) můžete objednat.

Written by